Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Jak dokonać zakupu ratalanego

Jak dokonać zakupu na raty? Wykonaj te kilka prostych kroków, i ciesz się nowymi meblami nie obciążając niepotrzebnie swojego budżetu.
1
Wybierz swoje meble
Zapoznaj się dobrze z naszą ofertą i wybierz swoje wymarzone meble. Możesz skorzystać z KALKULATORA aby wykonać wstępną kalkulację wysokości i ilości rat które będą najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.
2
Złóż zamówienie w naszym sklepie
Gdy dokonałeś już wyboru, pora złożyć zamówienie. Proces ten nie różni się niczym od składania zamówienia przy każdym innym sposobie płatności. Sprawdź dokładnie podane dane kontaktowe, będzie to ważne przy ustalaniu dostawy zakupionych produktów.
 
3
Wypełnij wniosek w systemie internetowym banku
Po otrzymaniu Twojego zamówienia na podany przez Ciebie adres email wyślemy link do do Twojego indywidualnego wniosku kredytowego. Na tym etapie będziesz kontaktował się bezpośrednio z bankiem. Kiedy Twój wniosek zostanie rozpatrzony pracownik banku skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu podpisania umowy.
4
Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
W terminie ustalonym z reprezentantem banku podpisz umowę kredytową którą dostarczy kurier. Nie zapomnij przygotować wszystkich dokumentów które bank poprosił abyś okazał kurierowi - np. dowód osobisty lub zaświadczenie o dochodach.
5
Odbierz zamówione meble
Kiedy umowa zostanie podpisana, bank poinformuje nas o pozytywnym zakończeniu procesu ratalnego. Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie skierowane do działu produkcji. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego terminu dostawy.