Koszyk0

Opis produktu


Krzesło stylowe model F19/2

Pragniecie odpocząć w wygodnym fotelu? A może nie masz swojego miejsca na spokojne czytanie książek, czy słuchanie muzyki?

Fotel model F17/2 to doskonały wybór! Tapicerowane siedzisko daje poczucie bezpieczeństwa, ciepła oraz przytulności - pokryjemy wybrana tapicerką spośród szerokiej oferty.

Nóżki od krzesła są z trwałego i mocnego drewna bukowego, które pokryjemy ekologicznymi bejcami lub lakierami wodnymi na wybrany kolor.

Komfort Użytkowania tego fotela jest na wysokim poziomie, miękkie siedzisko pozwoli nam zagłębić się w nim i rozkoszować chwilą relaksu.

Oparcie siedziska jest nieco wyższe niż w modelu F19.

Fotel ten pasuje do większości pomieszczeń, a idealnie sprawdzi się w salonie, przedpokoju czy też sypialni.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 48 cm
Szerokość krzesła 58 cm
Wysokość siedziska 49 cm
Wysokość podłokietników 66,5 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności