Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni St-48

Przedstawiony stół model St-48 w pięknym naturalnym kolorze dębu, świetnie nada się do wystroju meblowego twojej kawiarni, bądź też innego lokalu gastronomicznego.

Jego nietypowo wyglądająca podstawa, dodatkowo doda ekstrawaganckiego uroku w twoim lokalu.

Podstawa z litego drewna - niezwykle wytrzymała, bardzo dobrze sprawdzi się w miejscach wielokrotnego użytku, zważając na swoją trwałość.

Stół malowany jest naturalna bejcą i ekologicznymi lakierami wodnymi, które doskonale sprawdzą się w miejscu użytkowym odwiedzanym przez klientów.

 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Średnica 100 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności