Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni ST-47

Przedstawiamy unikatowy stół St-47. Jest on nie tylko funkcjonalny z racji na swój kształt, ale też przykuwa wzrok swoją charakterystyczną podstawą, która jest zarówno elegancka jak i użytkowa. Stół ten jest dostępny w różnych wariantach kolorystyczny, dlatego też sprawdzi się świetnie w każdej przestrzeni, niezależnie od kolorystyki otaczających go innych mebli. 

Blat tego stołu jest płytą laminowaną, która jest niezwykle funkcjonalna i lekka w utrzymaniu, zwłaszcza dla przestrzeni użytkowej kawiarni. 

Podstawa tego stołu, jest z litego drewna bukowego, które świetnie sprawdzi się do długotrwałego użytku, dzięki swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia.

 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

  

 

Parametry

Producent ZEG WIL
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Średnica 100 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności