Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni Albi

Krzesło model Albi wspaniale wkomponuje się w przytulne wnętrze każdego lokalu i dodatkowo będzie ozdobą lokalu.

Krzesło na metalowej podstawie cechuje się niezwykłą stabilnością oraz trwałością. Wykończone jest w kolorze czarnym, natomiast kubełkowe siedzisko wraz z oparcie pokryte jest przyjemną w dotyku tkaniną w kolorze niebieskim lub różowym.

Są to modne kolory, więc z pewnością dopasujesz do reszty mebli. Wysokość całkowita krzesła to 83cm, głębokość 45, szerokość całkowita 39 a wysokość do siedziska 48cm.

Dobierając do krzeseł stół na metalowej podstawie można stworzyć piękny komplet, który cieszyć będzie przez długie lata.

*Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranej ilości.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 83 cm
Głębokość krzesła 44 cm
Szerokość krzesła 39 cm
Wysokość siedziska 48 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności