Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni Adrien

Wybierając krzesła do lokalu musimy pamiętać, aby były one nie tylko funkcjonalne, ale i wygodne. To przecież kluczowe, aby zyskać zaufanie Klientów. Oferujemy krzesło model Adrien, które doskonale pasuje a krzesło kawiarniane, czy restauracyjne.

Siedzisko w kształcie kubełka jest wygodne i eleganckie. Pokryte jest tapicerką typu velvet w kolorze niebieskim. Osadzone na stabilnym metalowym stelażu wykończonym w złotym kolorze.

Całkowita wysokość krzesła  to 86cm, szerokość 47cm. Komfortowy wypoczynek zapewnia odpowiednia głębokość krzesła (42cm) oraz wysokość siedziska 48cm.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranej ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 47 cm
Wysokość siedziska 48 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności