Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły LUCK

Stół Luck produkowany jest w wersji nierozkładanej lub rozkładanej nawet do 290cm. Średnica stołu przed rozłożeniem to 90cm. Blat ma grubość 18mm, więc w połączniu ze zgrabnymi, skośnymi nogami wygląda delikatnie i elegancko. Blat stołu wykonany jest z płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia, natomiast nogi to lite drewno bukowe. Całość wykonamy w kolorze wybranym z naszej palety. Nogi pokryte są ekologiczną bejcą i lakierem wodnym na wybrany kolor.

Dobierając do stołu krzesła stworzymy piękny komplet do lokalu, który uprzyjemni Klientom spędzane chwile.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi Ścinane

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności