Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model SO-132

Urządzając swój lokal musimy liczyć się z wieloma trudnościami w przypadku zakupu wyposażenia. Chcemy ułatwić Ci wybór przedstawiając idealne krzesło do Twojej kawiarni. Wykonane są ze sklejki bukowej, która cechuje się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Krzesła te doskonale odnajdą się w pomieszczeniu urządzonym w klasycznym stylu, ale równie dobrze pasować będą do wystroju nowoczesnego. 

Sklejka ma grubość 12mm, natomiast średnica rurki wynosi 19mm.

Duża zaleta tych krzeseł jest niewielki otwór w oparciu krzesła, dzięki czemu z łatwością przeniesiemy krzesło w inne miejsce. Przechowywanie krzesła jest ułatwione dzięki możliwości sztaplowania. 

Krzesło wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły