Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model S-132

Krzesło model S-132 idealnie wkomponuje się w każda przestrzeń. W każdej kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym ważne jest utrzymanie czystości, dlatego krzesła sklejkowe to idealna propozycja do Twojego lokalu. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne, dzięki czemu z pewnością dobierzesz pasujące do wystroju krzesła.

Stelaż krzesła jest chromowany, a średnica rurki stelaża to 20mm. Nóżki posiadają stopki tworzywowe, zapobiegające zarysowaniom podłoża. Kubełek wykonany ze sklejki bukowej o grubości 12mm.

Krzesła mają możliwość sztaplowania, co jest bardzo przydatne w przypadku nieużytkowania wszystkich krzeseł jednocześnie. Krzesło wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość krzesła 39 cm
Szerokość krzesła 40 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły