Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model KT 67

Krzesło model KT 67 jest meblem, który ozdobi każde wnętrze, przy zachowaniu najwyższego poziomu komfortu, jakości i przystępnej ceny. Stelaż krzesła wykonany z drewna bukowego malowany ekologiczna bejcą i lakierem wodnym.

Miękkie siedzisko oraz wygodne profilowane oparcie pokryte jest wysokiej jakości gąbką i materiałem tapicerskim. Wybór koloru drewna jest obszerny a paleta barw tapicerki pozwoli na dopasowanie do pomieszczenia, w którym docelowo będzie stało krzesło.

Kolory tapicerki, jakie oferowane są przy krześle są bardzo zróżnicowane - od spokojnych beży, szarości po odważne odcienie żółtego czy zieleni.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności