Koszyk0

Opis produktu


Stół dębowy St D-01

Wszystkim nam zależy, aby meble, które kupujemy do mieszkania prezentowały się wyśmienicie, ale przede wszystkim aby były solidne i trwałe! Wychodzimy na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego rozszerzamy nasza ofertę o przepiękne stoły dębowe.

Stół model ST D-01 wykonany jest w całości z drewna dębowego. Charakteryzuje się ono niezwykłą trwałością, większa odpornością na uszkodzenia a przede wszystkim niepowtarzalnym usłojeniem drewna.

Blat wykonany z desek dębowych natomiast nogi to lite  drewno dębowe o wymiarze 6x6.

Stół dostępny w wersji nierozkładanej lub rozkładanej z jedną wkładką o wymiarze 40cm, dzięki czemu otrzymamy stół o wymiarze 80x180cm.

Najbardziej okazała wersja kolorystyczna stołu to dąb naturalny, który podkreśli naturalne piękno słoi, natomiast na życzenie Klienta możemy wykonać stół w jednym z kolorów dostępnych w naszej ofercie. Stół malowany jest ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi. 

Do zakupu stołu proponujemy krzesła wykonane również z drewna dębowego - stworzą piękny niepowtarzalny komplet do jadalni.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Gosia D
| Poniedziałek, 15-05-2023 15:57

Przepiękny stół, solidnie wykonany, polecam


Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności