Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stolik kawowy STK M5

Rośnie zainteresowanie stolikami kawowymi na metalowej podstawie, więc powiększamy naszą ofertę! Przedstawiamy stolik STK M5, którego blat o średnicy 75cm wykonany jest z płyty laminowanej. Dostępny w 6 różnych modnych kolorach. Grubość blatu wynosi 18mm.

Podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo. Kolory podstaw do wyboru to czarny, grafit lub biały. Profil podstawy ma wymiary 2cm x 2cm.

Stawiając stolik nieopodal sofy wypoczynkowej w salonie nadamy wnętrzu charakteru i nowoczesności.

Stoliki te to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, dlatego należy tak dopasować kolorystykę stolika, aby ostatecznie z resztą mebli stanowiły zgrany komplet.

Blat tego stolika został wykonany z płyty laminowanej, która jest wytrzymała i odporna na wycieranie i inne uszkodzenia.

Parametry

Producent Partner
Blat płyta laminowana
Podstawa metalowa
Grubość blatu 18 mm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności