Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół dębowy 90x160 + 4 krzesła 115

Zestaw dębowych mebli, w skład którego wchodzi stół Simple o wymiarach 90x160 oraz  4  dębowe krzesła model 115 BODO

Zestaw ten idealnie wkomponuje się w każde wnętrze i będzie nie tylko meblem codziennego użytku, ale również przyjemnego spędzania czasu w gronie najbliższych.

Blat stołu wykonany jest litego drewna dębowego (grubość 4cm), o nieregularnym kształcie, który nadaje mu oryginalności. Widoczne jest piękno naturalnego usłojenia drewna. Metalowa podstawa powoduje, że stół nabiera industrialnego charakteru dodatkowo dając niesamowitą stabilność i trwałość.

Krzesła BODO, podobnie jak stół wykonane są z drewna dębowego, również mają widoczny naturalny i niepowtarzalny charakter usłojenia. Ich smukły kształt nada lekkości całemu zestawowi.

Kolor drewna krzeseł jak i wybór tapicerki, należą do klienta. Wykonamy je według preferencji klienta.

Parametry

Producent ZEG WIL
Szerokość 90 cm
Długość 160 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat deska dębowa
Nogi metalowa podstawa
Wysokość krzesła 83 cm
Głębokość siedziska 54 cm
Szerokość siedziska 48 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.247.184)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności