Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło dębowe Guru model 118

Przedstawiamy  naszą kolejną nowość! Krzesło dębowe model 118 w całości z drewna dębowego oraz z tapicerowanym siedziskiem.

Jeśli brakuje w Twoim mieszkaniu unikatowego charakteru to krzesło dębowe Guru na pewno nada mu je nada.

Stelaż możemy wykonać w wersji polakierowanej na bezbarwny, aby wydobyć i jednocześnie podkreślić piękno dębowych słoi,  jeśli jednak chciałbyś wybrać kolor z dostępnych w naszej ofercie - mamy również taką możliwość.

Miękkie szerokie siedzisko daje nam poczucie komfortu i domowego ciepła. W naszej ofercie mamy ponad 80 różnych tapicerek, w których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Profilowane oparcie, którego przedłużeniem są podłokietniki sprawia, że odpoczynek na tym krześle to czysta przyjemność.

Zamów i przekonaj się sam! 

Parametry

Producent ZEG WIL
Wysokość krzesła 77 cm
Głębokość siedziska 56 cm
Szerokość siedziska 52 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Renata Kita
| Piątek, 04-11-2022 09:25

Wreszcie znalazłam moje wymarzone dębowe krzesło! Wykonanie perfekcyjne, polecam gorąco!!!


Dodaj własną opinię


(44.192.247.184)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności