Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany ST L62 + 4 krzesła KT 39

Chcesz zachwycić gości pięknym zestawem składającym się ze stołu i czterech krzeseł? Trafiłeś idealnie! Ten zestaw spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Blat stołu wykonany z płyty laminowanej a nogi o grubości 7x7 z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze dają wysoką stabilność i trwałość. 

Krzesła wykonane z drewna bukowego będą wizytówką salonu czy jadalni. Ich niezwykły wygląd nadaje designerski styl. Siedzisko krzesła jest tapicerowane, więc komfort użytkowania jest naprawdę zadowalający. Z kolei oparcie krzesła wykonane ze sklejki bukowej jest lekko profilowane, przez co zyskuje na wygodzie.

W naszej ofercie skomponujesz zestaw z większą ilością krzeseł oraz większym rozmiarem stołu.

 

Parametry

Producent Partner
Nogi prosta 7x7 cm
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość krzesła 40 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności