Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W1 z krzesłami model 44

Zestaw stołu rozkładanego z krzesłami tego typu to idealna propozycja dla urozmaicenia wnętrza pokoju dziennego lub salonu. Dzięki niebanalnej formie krzeseł, styl zestawu utrzymany jest w unikalnej stylistyce. Model 44 krzesła został wykonany z litego drewna bukowego, które charakteryzuje się trwałością w użytkowaniu. Dodatkowo, krzesło zostało wyposażone w eleganckie pianki, zarówno na siedzeniu, jak i na oparciu, które zwiększają komfort użytkowania. Krzesło tego typu nie wymaga montażu.

Do produkcji blatu modelu stołu W1 wykorzystano płytę melaminową. Zastosowano również nogi wykonane z drewna wysokiej jakości. Stół tego typu posiada możliwość odkręcania nóg na czas transportu, dzięki czemu jest odpowiednio mobilny oraz funkcjonalny. Po zakupie stół nie wymaga montażu. Stół i krzesła pokryte są ekologicznymi bejcami wodnymi, bezpiecznymi w 100% nawet dla alergików. Świetnie prezentują się zarówno w pokojach dziennych, jak i w częściach o charakterze jadalni.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 106 cm
Głębokość siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 49 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.114.32)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności