Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W1 na kolumnie z krzesłami 26T

Stół to miejsce spotkań wszystkich domowników, jak również odwiedzających ich gości. Warto zatem zadbać, aby był najwyższej jakości. Najlepszą propozycję będzie zatem stanowił stół rozkładany z 6 krzesłami, którego uniwersalna stylistyka i staranne wykonanie zadowoli nawet największego konesera designu. Jego drewniana konstrukcja pokryta blatem z płyty melaminowanej przekłada się na trwałość i odporność, podczas gdy dołączone do zestawu krzesła podniosą komfort codziennego użytkowania.

Niekwestionowanym atutem tego rozkładanego stołu z 6 krzesłami jest możliwość powiększenia blatu. Znajdująca się w zestawie 50 cm wkładka w jednej chwili zmieni jego rozmiar, przygotowując miejsce dla niespodziewanych gości. Brązowy stół i krzesła do kuchni i jadalni pozwoli mile spędzić czas w gronie domowników i przyjaciół. Utrzymany w ciepłej, naturalnej kolorystyce wykreuje przytulny nastrój, nie stwarzając właścicielowi najmniejszych problemów w dopasowaniu go do panującej aranżacji. Zachwycające wyrafinowaną prostotą stoły i krzesła do salonu, od teraz można zamówić w dowolnym wybarwieniu kolorystycznym.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 50cm
Blat płyta laminowana
Wysokość stołu +/- 77 cm
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.235.40.122)

Tagi

Meble nowoczesne Meble trufla Stół 6 krzeseł Stół rozkładany do 200cm Stoły nowoczesne Zestaw do salonu

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności