Koszyk0

Opis produktu


Stół do salonu W2 z krzesłami model 89

Stół i krzesła to niezbędny element wyposażenia, zarówno kuchennego, jak i pokoju dziennego. Proponowany zestaw to połączenie klasyki oraz funkcjonalności, dzięki czemu odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację wnętrz. Krzesło model 89 wyprodukowane zostało z drewna bukowego najwyższej jakości. Gatunek tego rodzaju to jeden z najczęściej używanych typów drewna do produkcji mebli w stolarstwie.

Krzesło wyposażone jest dodatkowo w piankę na siedzeniu, jak i na oparciu, co wpływa odpowiednio na komfort podczas użytkowania. Stół natomiast został wykonany z płyty melaminowej, a do produkcji nóg wykorzystano naturalne drewno. Stół tego rodzaju nie wymaga montażu, jednak w trosce o zwiększenie wygody podczas transportu, jego nogi są odpowiednio odkręcane. Stół standardowo osiąga długość 140 cm, jednak po rozłożeniu uzyskuje już 180 cm. Stoły rozkładane z krzesłami to meble pokryte ekologicznymi bejcami wodny, które są w 100% bezpieczne nawet dla alergików. Zestaw tego typu to świetne rozwiązanie, które cechuje się uniwersalnością oraz funkcjonalnością.

W2 80x140/180 + 4 KR-89

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 40 cm
Wysokość siedziska 42 cm
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności