Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół + 4 Krzesła - Stół Diament

Elegancki stół z krzesłami tapicerowanymi najwyższej jakości materiałem obiciowym to doskonały wybór dla stylowego wnętrza przestronnego salonu, pokoju dziennego lub jadalni. W skład prezentowanego zestawu meblowego wchodzi rozkładany stół Diament z 4 krzesłami model 23. Stół rozkładany wykonany jest z wysokiej jakości drewna bukowego, wyróżnia się niezwykle solidną, dość masywną konstrukcją.

Jego cechą charakterystyczną są gięte nogi drewniane, które nadają całości konstrukcje bardziej wyrafinowany charakter. Wchodzące w skład zestawu krzesła drewniane wyposażone są w szerokie, zwężające się do tyłu siedziska i efektownie wyprofilowane oparcia (siedziska i część oparcia tapicerowane są wysokiej jakości materiałem obiciowym). Dzięki wyjątkowej konstrukcji krzeseł prezentowany stół z krzesłami wygląda dość lekko i pomimo solidnej, masywnej konstrukcji, całość zestawu wydaje się niezwykle smukła. Stoły rozkładane z krzesłami z tej serii będą doskonałym wyborem dla wielu wnętrz mieszkalnych, przede wszystkim dla wnętrz urządzonych w elegancki, klasyczny sposób.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta melaminowana
Nogi Diament
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~A.L
| Środa, 11-05-2016 10:56

Jestem pod ogromnym wrażeniem!!!Rewelacyjny stół i krzesła! Ale równorzędnie wrażenie zrobił kontakt ze sprzedającym.Kurier był po 6.00, żeby tylko nas zastać w domu bo o tym napomknęłam w wiadomości. Czas też połowę krótszy niż przewidywany.Dziękuję


Dodaj własną opinię


(3.219.167.194)