Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 12

Jeśli szukasz drewnianych mebli do swojego mieszkania lub domu, być może zainteresuje Cię oryginalny zestaw meblowy, w którego skład wchodzi stół i 6 krzeseł – W2 80x140/180 + 6x model 12. Prezentowany zestaw składa się z drewnianego stołu wykończonego blatem z płyty melaminowanej i zestawu czterech bukowych krzeseł z ażurowymi, niezwykle dekoracyjnymi oparciami. Korzystając z oferty sklepu Stół Plus Krzesła masz możliwość samodzielnego wskazania koloru siedzisk krzeseł i blatu stołu lub wyboru zestawu w jednolicie białym kolorze.

Oferowany zestaw meblowy to doskonały sposób na funkcjonalne wyposażenie kuchni, salonu połączonego z aneksem kuchennym lub przestronnej jadalni. Dzięki dużej powierzchni blatu, którą można dodatkowo powiększyć przez rozłożenie stołu i dzięki obecności aż sześciu krzeseł, prezentowany zestaw będzie idealnym wyborem dla dużej rodziny oraz tych osób, które chętnie organizują różnego rodzaju przyjęcia.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.236.191.104)

Tagi

Meble białe Meble kuchenne Stół 6 krzeseł Stół 80x140cm Stół rozkładany do 180cm