Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 + 6 krzeseł model 12

Stół z krzesłami, który zaaranżujecie w dużej kuchni lub przestronnej jadalni. Stół rozkładany W2, z blatem z płyty melaminowanej, doskonale sprawdzi się tam, gdzie życie toczy się przy kuchennym/jadalnianym stole. Płyta melaminowana jest trwała i łatwa w pielęgnacji. W razie potrzeby, długość stołu możemy powiększyć za pomocą dodatkowej wkładki, która kryje się pod blatem. Nogi stołowe wykonane zostały z drewna bukowego, dzięki temu całość konstrukcji jest stabilna. 

W oferowanym zestawie, do kompletu 6 krzeseł drewnianych, z twardym siedziskiem, wykonanym ze sklejki. Klasyczne wzornictwo krzeseł pozwala na zaaranżowanie ich we wnętrzach urządzonych w wielu stylach. 
Stół rozkładany W2 oraz krzesła model 12 produkujemy na zamówienie Klienta, w wybranym kolorze. Na życzenie możemy wysłać bezpłatne próbki wybarwień drewna oraz płyty melaminowanej. Wzorniki z pewnością ułatwią podjęcie decyzji o kolorze mebli. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta melaminowana
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.114.32)

Tagi

Meble białe Meble kuchenne Stół 6 krzeseł Stół 80x140cm Stół rozkładany do 180cm

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności