Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu ST32 z krzesłami model KR 39

Zestawu, na który składa się okrągły stół ST-32 i cztery krzesła MODEL 39, to ponadczasowy, zawsze aktualny wzór. Świetnie wkomponowujący się w tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza. Klient może sam wybrać odpowiadające mu obicie krzeseł ora koloru mebla, które z pewnością miejscu swego przeznaczenia nada odpowiedniego charakteru. 

Krzesła z wyprofilowanymi oparciami i o wysokości 104 cm, głębokości, szerokości i wysokości siedziska – 47 cm, nadają temu kompletowi wyjątkowego charakteru. Dużą jego zaletą jest także piękny, rozkładany stół o średnicy 110 cm (po rozłożeniu 145 cm). Meble wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego (jedynie blat jest z płyty melaminowanej) i malowane ekologicznymi bejcami wodnymi. Stół Plus Krzesła do klienta dowozi już złożone meble, jedynie na czas transportu od stołu odkręcone są nogi.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 35cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 104 cm
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Średnica 110 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.200.171.74)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności