Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W1 z krzesłami model 3

Stół W1 to jeden z naszych najlepszych produktów, przy którego produkcji skupiliśmy się na dwóch aspektach – wykonaniu i stylu. Materiałem na blat jest tutaj płyta melaminowana, którą wybraliśmy ze względu na wyjątkowe właściwości odporności na uszkodzenia. Nogi to czyste drewno o surowej prostocie. Ostro zakończony, prostokątny stół to uniwersalizm, dzięki czemu pasują do niego niemal wszystkie krzesła z naszej oferty. Do tego zestawu dobraliśmy cztery krzesła MODEL 3 z mocnego, bukowego drewna. W ofercie mamy kilka barw drewna, więc możesz dowolnie wybrać. Każde krzesło posiada obicie ze specjalnie wybranego przez nas materiału tapicerskiego. Obiciem pokryliśmy siedzenie oraz oparcie dla Twojej maksymalnej wygody. Także jego wzór możesz zindywidualizować wybierając z ponad 100 designów z naszego katalogu.

Cały zestaw, czyli nogi stołu i krzesła do jadalni został dodatkowo wzmocniony przez pokrycie go bejcami ekologicznymi na bazie wody.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Bartek
| Środa, 11-05-2016 17:31

Pełne profesjonalizmu podejście do klienta *** Rzetelny kontrahent, dobry kontakt. Wszystkim życzę takich transakcji. Zdecydowanie polecam!


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności