Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W1 z krzesłami model 57

Zestaw stołu W1 oraz czterech krzeseł MODEL 57 doskonale nada się, jak główne wyposażenie jadalni, ale także jako centrum Twojej sali konferencyjnej w biurze. Stół jest rozkładany, co rozwiązuje problem niespodziewanej większej liczby gości. Blat z melaminowanej płyty możesz wydłużyć o 40 cm, dzięki specjalnej wkładce.

Zaletą blatu jest to, że jest bardzo odporny na uszkodzenia. Na czas transportu odkręcamy drewniane nogi, jednak poza tym stół nie wymaga dodatkowego montażu. Krzesła MODEL 57 to stylowe połączenie drewna z drzewa bukowego oraz obicia na oparciu i siedzeniu dla Twojego komfortu. Przejrzyj nasz katalog kolorów drewna oraz wzorów materiałów tapicerskich i wybierz swoje idealne połączenie. Stwórz niepowtarzalny zestaw wykończony ekologiczną bejcą wodną do swojego wnętrza. Zapraszamy na Stół Plus Krzesła, gdzie dajemy Ci gwarancję jakości naszych produktów.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~xxdamian
| Środa, 11-05-2016 11:18

Konkretnie, rzeczowo, rzetelnie, sprawnie i bez komplikacji.


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności