Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W2 z krzesłami model 83

Prosty, minimalistyczny stół z krzesłami do salonu, jadalni lub kuchni to jeden z ulubionych zestawów naszych Klientów. Stół rozkładany, w wersji wyjściowej o wymiarach 90x90cm. Dzięki dodatkowym wkładkom powiększymy jego blat do 190cm. Stół posiada pod blatem mechanizm, który zabezpiecza blat przed nieoczekiwanym rozsunięciem. Blat stołu został wykonany z płyty melaminowanej, odpornej i trwałej - przy właściwym użytkowaniu i pielęgnacji. W zestawie 6 krzeseł bukowych, tapicerowanych wysokogatunkowym materiałem od polskiego producenta. Model krzesła 83 posiada profilowane oparcie, które gwarantuje wygodne wsparcie dla kręgosłupa.

Wybierając prezentowany stół i krzesła do salonu, podobnie jak w przypadku innych naszych mebli, kupujący ma możliwość zmiany koloru i stylu ich malowania, a także zmiany materiału obiciowego krzeseł.


DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 90 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość siedziska 42 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.114.32)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności