Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W2 z krzesłami model 44

Komplet stołu rozkładanego W2 oraz krzeseł model 44 doskonale sprawdzi się w mieszkaniach o klasycznej lub nowoczesnej aranżacji. Wybierając jedno z ponad dwudziestu wybarwień drewna oraz tapicerkę z ponad stu dostępnych materiałów gwarantujesz sobie idealne dopasowanie do swoich wnętrz.

Kontsukcja krzeseł jak i podstawy stołu cechuje się niezwykłą wytrzymałością, a to dzięki wykorzystaniu do produkcji bardzo trwałego i twardego drewna bukowego. Zestaw ten jest również wyjątkowo uniwersalny. Stół w standardwoym rozmiarze 90 na 150 centrymetrów pozwala na komformtowe biesiadowanie nawet 6 osób. Natomiast gdy gości będzie więcej stół bardzo łatwo można rozłożyć, zwiększając jego blat o dodatkowe wkładki - w zależności od wybranego wariantu.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 150 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 106 cm
Głębokość siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 49 cm
Wysokość siedziska 50 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Wiola
| Czwartek, 15-11-2018 13:55

Jakość otrzymanych mebli na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam.


Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności