Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W2 z krzesłami model 89

Dedykowane współczesnym wnętrzom mieszkalnym, klasyczne stoły i krzesła do salonu, jadalni lub innych domowych pomieszczeń, to doskonały wybór dla każdego miłośnika mebli o tradycyjnej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania. Prezentowany zestaw mebli pokojowych, w którego składzie znajdziemy rozkładany stół i krzesła do salonu, pasować będzie do wnętrz klasycznych, urządzonych w sposób tradycyjny.

Cechą charakterystyczną zestawu są wygodne krzesła z niskimi oparciami wykończonymi miękką tapicerką. Dzięki zastosowaniu niskich oparć krzesła wydają się mniejsze, przez co cały zestaw dobrze prezentuje się w pomieszczeniach o małej powierzchni użytkowej. Wchodzący w skład zestawu stół o konstrukcji drewnianej wyposażony został w rozsuwany blat, dzięki czemu w prosty sposób, w razie potrzeby możemy zwiększyć powierzchnię użytkową jego blatu. Co warte podkreślenia, osoba zamawiająca stół i krzesła do salonu ma możliwość zmiany ich wyjściowego koloru i stylu wykończenia, chociażby modyfikując rodzaj materiału obiciowego na krzesłach.

W2 80x140/180 + 6KR-89

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 40 cm
Wysokość siedziska 42 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 4 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Gienia
| Poniedziałek, 20-11-2017 14:03

Bardzo fajny wygodny zestaw w przyzwoitej cenie. Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym, szybka dostawa. Polecam

avatar
Dodano przez ~Antonii
| Środa, 06-12-2017 13:52

Wygodny, solidny zestaw. Bardzo fajnie się prezentuje w naszym mieszkanku. JAk najbardziej polecamy.

avatar
Dodano przez ~Milka
| Piątek, 12-01-2018 10:31

Wszystko jak najbardziej zgodne z opisem. Wygodne krzesła, stabilny stół. Bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą.

avatar
Dodano przez ~Wiesiek
| Środa, 06-06-2018 15:55

Mebelki zgodne z opisem. Dzięki otrzymaniu bezpłatnych próbek, mieliśmy dokładnie taki zestaw jaki chcieliśmy. Realizacja zamówienia odbyła się zgodnie z wyznaczonym terminem. Polecam


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności