Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W1 z krzesłami model 3

Utrzymany w jasnej kolorystyce - białej lub kremowej - zestaw mebli pokojowych to doskonałe rozwiązanie do mieszkań w stylu angielskim czy skandynawskim. Jeśli szukają Państwo tego typu mebli, wierzymy, iż przedstawiony poniżej zestaw będzie idealnym wyborem. Rozkładany stół w podstawowym wariancie ma szerokość blatu 80 cm i długość 140 cm, natomiast po rozłożeniu jego powierzchnia wydłuża się do 180 cm.

Zwiększona przestrzeń to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala np. na podanie większej liczby potraw lub na poszerzenie miejsca roboczego. Uzupełniające komplet meblowy krzesła posiadają tapicerowane siedzisko i część oparcia. Kolorystykę tkaniny obiciowej wybierają Państwo sami z dostępnego wzornika. Wysokość mebla wynosi 93 cm, głębokość 43 cm, natomiast siedzisko jest szerokie na 41 cm i wysokie na 47 cm.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Karol
| Środa, 11-05-2016 14:45

Fachowa obsługa, najwyższa jakość wykonania. Polecam


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Tagi

Stół 8 krzeseł

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności