Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 79T

STÓŁ W2 80X150/190 + 4 KRZESŁA MODEL 79 BIAŁY to piękny i elegancki zestaw stołu i krzeseł, który będzie niezwykle efektownym uzupełnieniem wytwornego salonu. Możliwe jest podmienianie kolorów blatu stołu i siedziska krzeseł. Blat stołu wykonano z płyty melaminowanej, a nogi z wysokiej jakości drewna. Długość stołu wynosi 150 cm, a po rozłożeniu może osiągnąć 190 cm powierzchni, dzięki 40 cm wkładce.

Zaletą tego produktu jest to, że nie wymaga on montażu (nogi stołu odkręcane są wyłącznie na czas transportu) Krzesła mają elegancki wygląd, pasować będą zarówno do nowoczesnej kuchni, ale również do stylowego pokoju. Wymiary krzesła są niezwykle praktyczne, dzięki czemu krzesła są wygodne. Podobnie jak stół nie wymagają montażu, co jest ich plusem. Produkty są malowane ekologicznymi bejcami wodnymi, które są przeznaczone do barwienia drewnianych elementów.
 

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta melaminowana
Wysokość stołu 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka bukowa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.207.247.69)