Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W3 z krzesłami model 74

Zestaw duży stół z krzesłami to meble, które stworzą przyjazną, rodzinną atmosferę w przestronnym pokoju gościnnym, jadalni lub w salonie. Prezentowany zestaw to stół rozkładany wykonany z płyty MDF wykończonej okleiną naturalną. Okleina naturalna czyli fornir to cienkie pasy drewna,  które zachowują fakturę oraz naturalne usłojenie drewna. 
Stół dzięki dodatkowym wkładkom powiększymy nawet do 300cm długości. Przy takim blacie możemy w komfortowych warunkach ugościć dużą rodzinę i przyjaciół.

W zestawie ze stołem proponujemy naszym Klientom 6 lub 8 krzeseł drewnianych model 74. Krzesła wykonane są z drewna bukowego, tapicerowane wysokogatunkowym materiałem obiciowym. Wszystkie meble z zestawy wykańczane są naturalnymi bejcami i lakierami na bazie wody. Dzięki czemu nasi Klienci otrzymują meble przyjazne dla ich zdrowia oraz środowiska. Zestaw stół z krzesłami do salonu oferujemy w szerokiej palecie kolorów oraz z materiałem tapicerskim do wyboru. Aby zamówić bezpłatne próbki wybarwień oraz tkanin, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Wysokość stołu 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Diament
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.207.247.69)