Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do salonu W4 z krzesłami model 47

Poczucie komfortu w swoim domu jest kluczowe dla każdego, to tu spędzamy każdy wolny czas, a czasem też pracujemy. W Stół Plus Krzesła pomagamy Ci zadbać o część jadalnianą lub salonową domu czy mieszkania. Wygodne krzesła, optymalne i wytrzymałe stoły to nasza domena. Tutaj prezentujemy stół W4 o klasycznym kształcie owalu oraz sześć krzeseł z modelu MODEL 47.

Stół to cztery, drewniane nogi i wytrzymała płyta MDF, którą możesz rozłożyć o dodatkowe 40 centymetry. Krzesła z kolei to nowoczesna wariacja odnośnie eleganckiego stylu. Klasyczne obicie bukowego drewna oraz designerskie oparcie tworzą całościową i niezwykłą kompozycję stylu. Meble idealnie nadają się do wielu pomieszczeń w domu czy nawet w firmie – jako zestaw do sali konferencyjnej. Pomalowanie ich ekologicznymi bejcami wodnymi to Twoja gwarancja mebli na długie lata.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności