Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do kuchni Alabama z krzesłami model 79T

Stół i krzesła do kuchni to punkt spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Warto zatem zadbać, aby był najwyższej jakości, nawet jeśli nie posiadamy przestronnego mieszkania. Dlatego wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba funkcjonalnego zaprojektowania przestrzeni przy jednoczesnych ograniczeniach wynikających z posiadanego metrażu, z pomocą przychodzi stół z 2 krzesłami do kuchni. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów doskonale spełni zadaną rolę, nie zajmując przy tym dużo miejsca.

Ten zestaw składa się z okrągłego, nierozkładanego stołu ALABAMA, którego blat wykonano z płyty melaminowanej, a konstrukcję z malowanej proszkowo stali, odpornej na rdzewienie czy inne uszkodzenia. Uzupełnieniem kompletu są krzesła drewniane z prostym oparciem i nietapicerowanym siedziskiem, malowane ekologicznymi bejcami wodnymi. Komplet mebli idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznie zaprojektowanych kawalerkach, a także w loftowych, industrialnych strefach jadalnianych. Przyciągający uwagę, jednak nie przytłaczający wystroju stół z 2 krzesłami kuchennymi to prawdziwa gratka dla ceniących funkcjonalność estetów!

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Wysokość stołu 75 cm
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności