Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W1 z krzesłami model 26T

Stół rozkładany  W1 w komplecie z krzesłami 26T to meble, które sprawdzą się w jadalni, gdzie na co dzień nie potrzebny jest bardzo duży blat. Stół przed rozłożeniem ma wymiary 80x140cm, w prosty sposób możemy powiększyć blat stołu o dodatkowe 40cm. Klasyczny blat stołu, do kantu, został wykonany z solidnej płyty melaminowanej, osadzony na drewnianych, bukowych nogach. Do zestawu oferujemy 4 krzesła model 26t, które wykonane są z drewna bukowego, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi. Zestaw stół z krzesłami dostępny jest w wielu kolorach. Aby wybór był jeszcze prostszy, oferujemy naszym Klientom wysyłkę bezpłatnych próbek kolorów drewna.

Zestaw stół plus krzesła to doskonałe rozwiązanie do jadalni w stylu skandynawskim czy minimalistycznym. Możliwość wielu konfiguracji kolorystycznych mebli, daje gwarancję idealnego dopasowania ich do wymagań Klienta oraz istniejącej już aranżacji wnętrza. 

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta laminowana
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Tagi

Krzesła dąb craft Meble dąb craft Stół 4 krzesła Stół 80x140cm Stół dąb craft

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności