Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 63

Zestaw który idealnie sprawdzi się w eleganckiej przestrzennej jadalni. Stół drewniany, jeszcze przed rozłożeniem dzięki długości 150 cm pozwala na wyjątkowo komfortowe ugoszczenie przynajmniej sześciu biesiadników. Kiedy natomiast rozłożymy go dzięki wkładce o standardowej długości 50 cm otrzymujemy aż dwumetrowy stół do pomieszczenia najliczniejszej nawet rodziny. Blat wykonany z niezwykle trwałej płyty melaminowanej oraz nogi z wyjątkowo wytrzymałego drewna bukowego powodują, że jest to mebel który spędzi w waszym domu długie lata.

Jeśli zaś chodzi o krzesła model 63, jest to jeden z bestsellerów ostatnich lat. Wysokie tapicerowane oparcie idealnie wspiera całą długość pleców zapewniając komfort nawet podczas dłuższych posiedzeń. Wykonane z selekcjonowanego drewna bukowego, tapicerowane najwyższej jakości materiałami z niezwykle szerokiej i atrakcyjnej palety. Jest to iealny wybór dla każdego kto ceni sobie produkty najwyższej jakości.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

*Symbol zestawu: W2 100x150/200 + 6 Kr-63

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 100 cm
Długość 150 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 50cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 100 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(54.227.97.219)

Tagi

Krzesła tapicerowane Meble białe Meble do jadalni Stół 100x150cm Stół 6 krzeseł Stół biały rozkładany