Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W1 z krzesłami model 37

Klasyczny zestaw mebli jadalnianych, na który składa się duży stół rozkładany o konstrukcji drewnianej i sześć krzeseł tapicerowanych eleganckim materiałem obiciowym to doskonały wybór dla przestronnych wnętrz mieszkalnych urządzonych w tradycyjny sposób. Stół i krzesła wchodzące w skład zestawu wykonano z wytrzymałego drewna bukowego, co przekłada się na elegancki wygląd mebli, ich ponadczasową trwałości i dużą stabilność konstrukcyjną.

Stół został wyposażony w rozsuwany blat wykonany z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia płyty melaminowanej, a jego szerokie, drewniane nogi, gwarantują utrzymanie wysokiego poziomu stabilność, również po pełnym rozłożeniu blatu. Siedziska i oparcia krzeseł zostały wykończone eleganckim, odpornym na wycieranie materiałem tapicerskim. Dla zagwarantowania większej wytrzymałości konstrukcyjnej krzeseł, ich przednie i tylne nogi połączono specjalnymi poprzeczkami drewnianymi. Stół i krzesła malowane są ekologicznymi bejcami wodnymi, które chronią drewno i nadają meblom wyrazisty, trwały kolor.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 100 cm
Długość 150 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 100 cm
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 48 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.114.32)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności