Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 79T

Przedstawiony tutaj gustowny zestaw meblowy do jadalni lub salonu tworzą: rozkładany stół o wymiarach 80 x 140 cm przed rozłożeniem i 80 x 180 cm po rozłożeniu plus cztery drewniane krzesła. Komplet utrzymany jest w jasnej tonacji kolorystycznej - do wyboru są dwa rodzaje wybarwienia: białe lub kremowe.

Dodatkowo można wybrać inny kolor dla blatu i siedzisk. Stół składa się z blatu z płyty melaminowanej oraz drewnianych nóg typu "Ludwik" - o charakterystycznym kształcie. Krzesła o wysokości 93 cm i głębokości 43 cm nie są tapicerowane i posiadają ozdobne oparcie typu krzyżak, wykonane są z litego drewna bukowego. Z takim kompletem celebracja posiłków i wspólne spotkania z bliskimi przy stole będą prawdziwą przyjemnością! Solidne wykonanie mebli sprawi, że będą mogli się Państwo cieszyć stołem i krzesłami przez długie lata.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Blat płyta laminowana
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi Ludwik I
Wysokość krzesła 99 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Emil
| Wtorek, 07-11-2017 14:59

Rewelacyjny zestaw, krzesła wygodne, stół stabilny. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Super kontakt ze sprzedającym.


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności