Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W4 z krzesłami model 79T

Polecamy Państwa uwadze sześcioosobowy komplet drewnianych mebli pokojowych, na który składa się stół o podstawowych wymiarach 80x150 cm oraz krzesła wykonane z niezwykle trwałego drewna bukowego. Zestaw dostępny jest w aż dziewięciu wersjach kolorystycznych, począwszy od odcieni kremowych, przez ciepłe brązy, aż po wenge i czerń.

Przy składaniu zamówienia należy podać kolor wybarwienia. Po rozłożeniu stół osiąga długość 190 cm. Jego blat wykonany jest z trwałej płyty MDF pokryty okleiną naturalną bukową, a nogi z drewna. Optymalna wysokość 77 cm zapewnia komfort siedzenia i prawidłową postawę. Uzupełnieniem kompletu są drewniane krzesła typu krzyżak o wymiarach: wysokość 93 cm, głębokość 43 cm i szerokości siedziska 42 cm. Stół i krzesła z tego modelu będą pięknie prezentować się nie tylko w kuchni, jadalni czy salonie, ale również w restauracji.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące
Siedzisko twarde-sklejka

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności