Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W4 z krzesłami model 79T

Polecamy Państwa uwadze sześcioosobowy komplet drewnianych mebli pokojowych, na który składa się stół o podstawowych wymiarach 80x150 cm oraz krzesła wykonane z niezwykle trwałego drewna bukowego. Zestaw dostępny jest w aż dziewięciu wersjach kolorystycznych, począwszy od odcieni kremowych, przez ciepłe brązy, aż po wenge i czerń.

Przy składaniu zamówienia należy podać kolor wybarwienia. Po rozłożeniu stół osiąga długość 190 cm. Jego blat wykonany jest z trwałej płyty MDF pokryty okleiną naturalną bukową, a nogi z drewna. Optymalna wysokość 77 cm zapewnia komfort siedzenia i prawidłową postawę. Uzupełnieniem kompletu są drewniane krzesła typu krzyżak o wymiarach: wysokość 93 cm, głębokość 43 cm i szerokości siedziska 42 cm. Stół i krzesła z tego modelu będą pięknie prezentować się nie tylko w kuchni, jadalni czy salonie, ale również w restauracji.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Wysokość stołu 77 cm
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące
Siedzisko twarde-sklejka bukowa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.207.247.69)