Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W4 z krzesłami model 57

Drewniany komplet: stół z krzesłami to najbardziej ponadczasowe meble, które nigdy nie wyjdą z mody. Prezentowany tutaj zestaw jest pomalowany ekologiczną bejcą w kolorze białym, dzięki któremu meble tworzą wrażenie lekkości i elegancji. Stół, złożony z blatu z płyty MDF pokrytej okleina naturalną bukową i drewnianych nóg, w pierwotnej wersji ma 150 cm długości i 80 cm szerokości, natomiast po rozłożeniu go i zamontowaniu specjalnej wkładki osiąga długość 190 cm.

Krzesła mają 96 cm wysokości, 43 cm głębokości, natomiast siedzisko ma 47 cm szerokości i tyle samo centymetrów wysokości. Dzięki tapicerowanym siedziskom i oparciom krzesła są wygodne i zarazem stylowe. Ich design, w którym cechą charakterystyczną jest oryginalna linia oparcia, będzie przykuwał uwagę i tworzył harmonijną całość z wnętrzami urządzonymi nowocześnie lub np. w stylu angielskim.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 150 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności