Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


STÓŁ + 4 KRZESŁA

Idealne meble do twojego wnętrza? Praktyczny, prosty stół i wygodne krzesła! Prezentowany zestaw pozwala Ci na wybór koloru blatu stołu oraz siedziska krzeseł! Śmiało kombinuj z kolorami i ciesz się niebanalnym designem swojego mieszkania. Drewno bukowe, z którego wykonano meble, będą się świetnie prezentować zarówno w salonach, jadalniach, jak i kuchniach. Zarówno stół, jak i krzesła malowane są bejcami wodnymi, przeznaczonymi do barwienia wyrobów drewnianych.

Blat stołu wykonano z płyty melaminowanej, dzięki specjalnemu przygotowaniu możliwe jest jej malowanie oraz oklejanie foliami naturalnymi. Stół jest niezwykle praktyczny, szczególnie za sprawą opcji rozkładania z 90 cm do 190 cm. Aby rozłożyć blat, należy skorzystać z dołączonych do zestawu wkładek. Stół nie wymaga montażu, jedynie podczas transportu zostają odkręcone nogi. Profesjonalna budowa i specjalistyczne wykończenie mebli gwarantują trwałość na długie lata.

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 90 cm
Wysokość 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Karolina
| Środa, 11-05-2016 13:15

Ogromny plus!!!!! Mebelki są przeurocze. Świetny kontakt ze sprzedającym, miła i kulturalna usługa przez dostawcę. Krótki okres oczekiwania. Dziękuję i gorąco polecam!!!!!


Dodaj własną opinię


(18.204.229.70)