Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W1 z krzesłami model 3

Stół W1 o wymiarach 90cmx200cm oraz aż osiem krzeseł z modelu 3 tworzą prezentowany tutaj zestaw stołu i krzeseł w prawdziwie rodzinnym stylu. Komplet ten doskonale sprawdzi się do dużych pomieszczeń, polecamy go więc zatem właścicielom domów i przestronnych mieszkań. Stół W1 daje możliwość powiększenia swojej powierzchni aż do 300 cm długości, dzięki dwóm wkładkom po 50 cm każda. Złożony z drewnianych nóg i płyty melaminowanej w roli blatu stół zachwyca prostotą wykonania i surowym designem.

Do kompletu dołączyliśmy osiem wygodnych krzeseł MODEL 3, które posiadają wyściełane obiciem tapicerskim zarówno siedzisko, jak i oparcie. Takie rozwiązanie to nie tylko stylowa dekoracja, ale także wygoda i komfort użytkowania. Komplet jest pokryty bejcami wodnymi, które są ekologiczne i dodatkowo chronią drewno stołu i krzeseł.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Anna
| Środa, 11-05-2016 11:14

Doskonałe wykonanie, szybka dostawa, świetny kontakt. Czego chcieć więcej? :)


Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności