Koszyk0

Opis produktu


Stół ze szklanym blatem model Nagano

Szukasz eleganckiego funkcjonalnego stołu w stylu nowoczesnym? Model Nagano będzie idealna opcją zarówno do jadalni jak i do salonu. 

W wersji wyjściowej 90x160 cm świetnie nada się do codziennych posiłków, natomiast z dostępną funkcją rozkładania do 240 cm, nada się podczas wizyty gości. 

Blat tego stołu wykonany jest ze szkła połączonego z ceramiką, dostępny w trzech różnych kolorach do wyboru: ceramika antracytowa, jasnoszara oraz w optyce drewna koloru ciemnego. 

Stelaż również dostępny jest do wyboru, wykonany ze stali szlachetnej szczotkowanej lub lakierowany w kolorze czarny mat. 

Każdy z trzech dostępnych kolorów blatu, posiada do wyboru jedną z dwóch wariantów dostępnych podstaw. 

Stół posiada wysokość 76 cm oraz waży około 121 kg.

* Podana cena tyczy się stołu w kolorze blatu szkło + ceramika antracytowa o podstawie lakierowanej w kolorze czarny mat. 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

Parametry

Producent Partner
Szerokość 90 cm
Długość 160 cm
Wysokość stołu 76 cm
Rozkładanie do 240 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności