Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy model 16

W każdym mieszkaniu jest miejsce, w którym regenerujemy swoje siły i miło spędzamy czas w gronie najbliższych. Salon, pokój gościnny, gdzie znajduje się wygodna kanapa a przy niej nieodłączny stolik kawowy! 

Do naszej oferty dołączył śliczny okrągły stolik kawowy model 16. Swoim nietypowym wyglądem sprawi, że pomieszczenie będzie przytulne i wyjątkowe.

Blat stoły wykonany jest z płyty laminowanej o średnicy 60cm, dzięki czemu z pewnością ustawimy na nim ulubioną kawę, sok i inne przekąski. To Ty decydujesz w jakiej kolorystyce mamy wykonać dla Ciebie ten stolik - paleta dostępnych dekorów jest szeroka. Pozwala to na dopasowanie go do innych mebli i charakteru docelowego pomieszczenia. 

Nóżki stolika to drewno bukowe, które malowane jest ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na wybrany kolor. Kształt nóżek pozwala na indywidualne ustawienie stolika w dowolnym miejscu. Istnieje możliwość wykonania stolika w wersji dwukolorowej. Wysokość stolika to 46cm.

Stolik może również pełnić funkcję stolika do sypialni.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 46cm
Blat płyta laminowana
Średnica 60cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności