Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy wysoki STZ 11

Stolik kawowy STZ 11 to nowoczesny stolik, który wraz z hokerami stworzy przytulne miejsce do odpoczynku i odrobiny relaksu.

Blat stolika o grubości 18mm wykonany z płyty laminowanej niezwykle odpornej na wszelkie zarysowania wykonam w kolorze, który będzie najbardziej odpowiadał Tobie. W naszej palecie jest szeroki wybór kolorów, dzięki czemu dobierzesz do swojego wnętrza.

Nogi wykonane w kolorze, który Klient wybierze mają przekrój 2cm x 2cm.

Ze względu na swój nietypowy wygląd nada pomieszczeniu, w którym się znajdzie fantazyjnego designu. Idealnie wkomponuje się w przestrzeń restauracji, kawiarni czy barów.

Parametry

Producent Drew Mark
Wysokość stołu 115cm
Blat płyta laminowana

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły