Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy STK M5

Rośnie zainteresowanie stolikami kawowymi na metalowej podstawie, więc powiększamy naszą ofertę! Przedstawiamy stolik STK M5, którego blat o średnicy 75cm wykonany jest z płyty laminowanej. Dostępny w 6 różnych modnych kolorach. Grubość blatu wynosi 18mm.

Podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo. Kolory podstaw do wyboru to czarny, grafit lub biały. Profil podstawy ma wymiary 2cm x 2cm.

Stawiając stolik nieopodal sofy wypoczynkowej w salonie nadamy wnętrzu charakteru i nowoczesności.

Stoliki te to nieodzowny element wyposażenia każdego mieszkania, dlatego należy tak dopasować kolorystykę stolika, aby ostatecznie z resztą mebli stanowiły zgrany komplet.

Blat tego stolika został wykonany z płyty laminowanej, która jest wytrzymała i odporna na wycieranie i inne uszkodzenia.

Parametry

Producent Drew Mark
Wysokość stołu 47 cm
Blat płyta laminowana
Podstawa metalowa
Grubość blatu 18 mm

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Aldona M.
| Czwartek, 20-04-2023 09:39

Stolik bardzo starannie wykonany, jest praktyczny i idealnie wpasował się do mojego pokoju. Polecam!


Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności