Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Zestaw stolików kawowych

Designerskie stoliki kawowe to niezwykle oryginalny sposób na zagospodarowanie wnętrza nowoczesnego salonu i wprowadzenie do niego zaskakującego elementu dekoracyjnego. Prezentowany, dwuczęściowy zestaw stolików kawowych oferuje dość dużą przestrzeń użytkową i jednocześnie w nietuzinkowy sposób dekoruje wnętrze salonu, nadając mu bardziej designerskiego charakteru. W skład zestawu wchodzą dwa stoliki kawowe o komplementarnych wobec siebie kształtach blatów, które po złączeniu ze sobą wydają się tworzyć jednolitą, spójną całość o niezwykle oryginalnej formie. Stoliki mogą zostać ustawione oddzielnie, a w razie potrzeby można je ze sobą szybko połączyć.

Prezentowane modele stolików kawowych wyposażone zostały w proste, toczone nogi drewniane malowane ekologicznymi bejcami wodnymi i melaminowane blaty o nieregularnej, niezwykle designerskiej formie. Stoliki sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych, w tym w salonach urządzonych w sposób minimalistyczny. Po zastosowaniu własnej kolorystyki z powodzeniem można stosować je również w innych aranżacjach.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw stolików w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 100x50, 70x35
Wysokość stołu 57 cm
Blat płyta melaminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.207.247.69)