Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Zestaw stolików kawowych

Designerskie stoliki kawowe to niezwykle oryginalny sposób na zagospodarowanie wnętrza nowoczesnego salonu i wprowadzenie do niego zaskakującego elementu dekoracyjnego. Prezentowany, dwuczęściowy zestaw stolików kawowych oferuje dość dużą przestrzeń użytkową i jednocześnie w nietuzinkowy sposób dekoruje wnętrze salonu, nadając mu bardziej designerskiego charakteru. W skład zestawu wchodzą dwa stoliki kawowe o komplementarnych wobec siebie kształtach blatów, które po złączeniu ze sobą wydają się tworzyć jednolitą, spójną całość o niezwykle oryginalnej formie. Stoliki mogą zostać ustawione oddzielnie, a w razie potrzeby można je ze sobą szybko połączyć.

Prezentowane modele stolików kawowych wyposażone zostały w proste, toczone nogi drewniane malowane ekologicznymi bejcami wodnymi i melaminowane blaty o nieregularnej, niezwykle designerskiej formie. Stoliki sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych, w tym w salonach urządzonych w sposób minimalistyczny. Po zastosowaniu własnej kolorystyki z powodzeniem można stosować je również w innych aranżacjach.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw stolików w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 100x50, 70x35
Wysokość stołu 57 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności