Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy ŁS-13

Nowoczesny stolik kawowy z blatem o nieregularnym kształcie. Stolik doskonale wpasuje się w przestrzeń salonu czy przestronnego hallu. Jego konstrukcja, z trzema nogami, nadaje meblowi subtelnego wyglądu, nie tracąc przy tym swej stabilności. Blat stolika wykonany jest z płyty melaminowanej, która doskonale imituje drewno, jest przy tym trwała i łatwa w pielęgnacji. Nogi wykonane są drewna bukowego, wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi. 

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kolorów zarówno blatu i jak i nóg stolika. Na życzenie Klienta wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień. Nowoczesny stolik kawowy ŁS-13 idealnie skomponuje się z innymi meblami z naszej oferty.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 100x50
Wysokość stołu 57 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności