Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stolik kawowy ŁS-12

Stolik kawowy ŁS 12 to subtelny mebel, który pasuje do wielu aranżacji wnętrz. Możemy z powodzeniem wstawić go do sypialni, przestronnego hallu lub po prostu przed kanapę, jako klasyczny stolik kawowy. Unikalne wzornictwo pozwala na zestawienie stolika z innym meblem z naszej oferty: stolikiem ŁS 14, w jeden większy mebel. Blat stolika został wykonany z płyty melaminowanej, która jest trwała i łatwa w pielęgnacji. Nogi to drewno bukowe, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.

W naszej ofercie stolik kawowy ŁS 12 dostępny w wielu kolorach. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnych próbek wybarwień, które ułatwią podjęcie decyzji o kolorze mebla.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawiony jest stolik wykonany w kolorze z kategorii "za dopłatą".  Wybierając mebel w kolorze ze zdjęcia, cena stolika ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 100x50
Wysokość stołu 57 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności