Koszyk0

Opis produktu


Stolik kawowy ŁS-11

Stolik kawowy ŁS 11 to mebel niezbędny w każdym salonie, przed kanapą. Na jego blacie z powodzeniem zmieścimy klika filiżanek i talerzyków deserowych. Właściciele dużych przestrzeni mogą zaaranżować stolik w przestronnym korytarzu, hallu jako element dekoracyjny czy stolik pomocniczy, Stolik kawowy wykonaliśmy w całości z drewna bukowego. Blat, do wyboru: wykończony bukową okleiną naturalną lub wykonany z płyty melaminowanej. Nogi stolika wykończone są naturalnymi bejcami wodnymi, bezpiecznymi dla człowieka i środowiska. 

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kolorów, w których mogą Państwo zakupić stolik kawowy ŁS 11. Na życzenie wysyłamy próbki wybarwień drewna, które z pewnością ułatwią podjęcie najlepszej decyzji. 

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 60x100
Wysokość stołu 57 cm
Rozkładanie nierozkładany
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności