Koszyk0

Opis produktu


Krzesło model S-07

Krzesło model S-07 wykonane jest ze sklejki bukowej. Siedzisko oraz oparcie pokryte jest wysokiej jakości i twardości lakierem. Sklejka charakteryzuje się tym, że jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Widoczny jest również piękny rysunek usłojenia drewna, co podkreśla naturalne piękno. Grubość sklejki to 12mm.

Odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz oparcie sprawia, że komfort użytkowania krzesła utrzymany jest na jak najwyższym poziomie.

Stelaż krzesła jest spawany a nie skręcany, dzięki temu nie ma ryzyka luzowania się śrub czy bujanie si krzesła. Kolor stelaża do wyboru - czarny lub w kolorze alu.

Krzesło doskonale odnajdzie się w jadalni, kuchni, ale również w poczekalniach itp.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 77 cm
Głębokość krzesła 56 cm
Szerokość krzesła 55,5 cm
Wysokość siedziska 43 cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności