Koszyk0

Opis produktu


krzesło model SO-132

Krzesło sklejkowe model SO-132 jest doskonałe do kuchni czy też jadalni urządzonym w stylu klasycznym, ale równie dobrze wkomponuje się w przestrzeń nowoczesnego wyposażenia.

Krzesła sklejkowe charakteryzuje niezwykła odporność i twardość, przez co doceni go każdy użytkownik. Grubość sklejki na kubełku to 12mm, natomiast średnica rurki stelaża to 19mm.

Krzesła posiadają otwór w górnej części oparcia, co zdecydowanie ułatwi przenoszenie krzeseł. Dodatkowo krzesła są sztaplowane, więc ich przechowywanie jest ułatwione. Nóżki krzesła posiadają stopki, które zabezpiecza podłoże przed zarysowaniami. 

Krzesło wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość krzesła 39 cm
Szerokość krzesła 40 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności